Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Асоціація платників податків України запрошує платників податків Волині взяти участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2019»

2020-08-14

Основною метою Рейтингу є відзначення кращих здобутків сумлінних платників податків, поширення інформації про учасників та переможців Рейтингу, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Рейтинг «Сумлінні платники податків - 2019» проводиться за результатами діяльності підприємств у 2019 році. До участі запрошуються юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи).

Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Участь в обох турах для учасників безкоштовна.

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 14 серпня 2020 року (форма заявки додається).

До заявки додаються такі документи (в паперовій та електронній формі):

– копія Декларації з податку на прибуток (копія Розрахунку частки
сільськогосподарського товаровиробництва);

– стисла довідка про діяльність та досягнення підприємства (має відображати інформацію про виконання критеріїв оцінювання);

– фотоматеріали про здобутки підприємства в електронному вигляді (надаються переможцями ІІ туру).

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на офіційному сайті ВГО АППУ у розділі «Сумлінні платники податків» за посиланням  https://appu.org.ua/join/#map

Заявки на участь приймаються в офісі Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Волинській  області.

Адреса: м. Луцьк, вул. Рівненська 77а, офіс 325.

Контактний телефон (0332) 78-35-91, 78-35-92; e-mail: vdutko@ukr.net

Довідково: щорічний Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у 2011 році. Основне завдання Рейтингу - посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

Платники податків Волині щорічно успішно беруть участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків». За результатами Рейтингу в попередні роки переможцями і номінантами всеукраїнського туру були визначені наступні волинські підприємства:

-ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» (будівельна галузь),

-ПАТ «Нововолинський Ливарний завод» (промисловість),

-ТОВ "ТЕЛЕМЕРЕЖІ УКРАЇНИ" (інформація та телекомунікації),

-ТЗОВ "ПАВЛІВСЬКИЙ ПИВЗАВОД" (промисловість).