Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Мешканців Луцької міської громади запрошують провести звірку щодо заборгованості зі сплати майнових податків у Центрі обслуговування платників

опубліковано 23 серпня 2022 о 09:24

Щоденно, у робочі дні згідно графіка роботи, у центрі обслуговування Луцької ДПІ кожен власник майна, що знаходиться на території Луцької міської громади, може провести звірку щодо нарахованих та сплачених сум податку на нерухоме майно та плати за землю. 

Оскільки чимало власників землі та нерухомості у минулі роки допустили податковий борг з майнових податків, Головне управління ДПС у Волинській області пропонує громадянам обов’язково відвідати Центр обслуговування  платників і перевірити наявність заборгованості перед місцевим бюджетом.

Для спілкування з фахівцем Центру обслуговування платників та для якісної звірки власникам майна варто при собі мати документи, що посвідчують особу та правовстановлюючі документи на належне майно.  

В умовах воєнного стану внесок кожного платника податків – надзвичайно важливий для бюджетної стабільності громад. Саме органи місцевого самоврядування виконують низку важливих завдань, зокрема в частині забезпечення діяльності інфраструктури. Тому у податковій службі просять громадян-власників майна погасити заборговані податки.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Довідково: на важливості своєчасних розрахунків із бюджетом, зокрема погашенні податкових боргів, особливо наголошується у наказі голови Волинської ОВА від 22.04.2022 року № 137 «Про забезпечення виконання доходів місцевих бюджетів».