Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Головне управління ДПС у Волинській області повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби

опубліковано 22 липня 2021 о 10:59

Головне управління ДПС у Волинській області повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби. Інформація щодо вакантних посад та умов проведення конкурсу розміщена на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби здійснюється згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (зі змінами) (далі – Порядок).

Відповідно до цього Порядку, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії відповідну інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби.

Звертаємо увагу! 16 липня 2021 року набули чинності зміни до Закону України від 10 грудня 2015 року №889 «Про державну службу», зокрема щодо доповнення переліку інформації для участі особою у конкурсі копією Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витягом з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою.

У разі неподання кандидатом необхідної інформації, виявлення невідповідності поданої кандидатом інформації щодо кваліфікаційних вимог до освіти та/або досвіду роботи, неправильності заповнення заяви або резюме, такий кандидат не допускається до проходження конкурсу.

 Управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу