Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До місцевих бюджетів Волині залучено 4,2 мільярда гривень податкових платежів

05.12.2019

За підсумками одинадцяти місяців 2019 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 4 мільярди 200 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Завдяки ефективній взаємодії фахівців ДПС з представниками місцевого самоврядування до бюджетів громад мобілізовано на 677,7 мільйона гривень податкових платежів більше проти аналогічного періоду торік.

«Сума коштів, які отримали в розпорядження громади, вже значно перевищує залучені протягом усього 2018 року податкові надходження. А це означає, що органи місцевого самоврядування отримали додатковий фінансовий ресурс для вирішення соціально-економічних питань розвитку», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що ріст надходжень на понад 19 відсотків – найкраще підтвердження ефективності адміністрування податків фахівцями ДПС та належної взаємодії податкової служби з представниками органів місцевого самоврядування.

«Податковий підсумок одинадцяти місяців 2019 року дає підстави прогнозувати загалом успішне завершення фінансового року для місцевих бюджетів. Керівникам громад варто вже сьогодні планувати  надходження майбутнього року, дбаючи про сприятливі та рівні умови для діяльності легального бізнесу та оновлення бази даних про потенційних платників майнових податків», - підсумував в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

 

      Сектор комунікацій  Головного управління

 ДПС у Волинській області