Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Волиняни можуть взяти участь у загальнонаціональному опитуванні щодо рівня корупції в органах ДПС

опубліковано 02 червня 2021 о 08:29

Кожен платник податків може взяти участь в опитуванні щодо оцінки рівня корупції в органах ДПС. Думка волинян допоможе об’єктивно оцінити корупційні ризики. Відтак, вжити заходів задля їх усунення, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Для усіх, хто має намір долучитися до вивчення громадської думки, загальнонаціональне опитування доступне на веб-порталі ДПС України за посиланням http://tax.gov.ua/anketa/?3328193862.

Анкета опитування буде активна до 10 червня 2021 року.

Відповіді на запитання не займуть багато часу. Участь в опитуванні добровільна та анонімна, - наголошують у Головному управлінні у Волинській області.

Нагадуємо, що про порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьк (0332)777171.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області