Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Головою Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області одноголосно обрано Петра Пилипюка

опубліковано 04 лютого 2022 о 09:32

На перщому засіданні Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області 3 лютого 2022 року розглянуто низку організаційних питань та завдань консультаційно-дорадчого органу.

Зокрема, з ініціативи громадськості Волині вдруге очільником Громадської ради при ГУ ДПС в області обрано Голову правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Петра Пилипюка.

Заступником керівника цього консультаційно-дорадчого органу вчергове став голова ради ТВ АППУ у Волинській області Василь Дутко.

«Громадська рада при податковій службі області у минулі роки, незважаючи на період карантинних обмежень, долучалася до відвертого обговорення та внесення пропозицій з найбільш актуальних питань податкової сфери та проблем малого бізнесу. Цей досвід дає підстави очікувати на не менш конструктивну і результативну роботу громадської ради у новому складі», - звернувся до учасників засідання Петро Пилипюк.

Новообраний голова Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області подякував за довіру та запропонував представникам громадськості надавати пропозиції до плану роботи громадської ради з питань, що найбільше турбують платників податків і потребують спільного реагування громадськості та органів ДПС.

Потому громадські лідери Волині схвалили Положення про Громадську раду при ГУ ДПС у Волинській області та визначили, що на наступне засідання зберуться у березні 2022 року.

Фотоматеріали по темі

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області