Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Волині сплачено 3,5 мільйона гривень транспортного податку

02.12.2019

Власники вартісних автомобілів протягом січня - листопада 2019 року  сплатили до місцевих бюджетів Волині 3 мільйони 514 тисяч гривень транспортного податку.

Таким чином, цього року громади отримали на 239 тисяч гривень більше транспортного податку проти аналогічного періоду торік.

Однак, не зважаючи на  позитивну динаміку із забезпечення надходжень транспортного податку, в ГУ ДПС у Волинській області звертають увагу боржників на необхідності розрахуватися з бюджетом.

Зокрема, лучани та мешканці Луцького району, котрі мають у власності вартісні авто, нині боргують значні суми транспортного податку.

Наразі у переліку таких боржників місцевих бюджетів, котрі зареєстровані у м. Луцьк та Луцькому районі, – понад 70  громадян та підприємців – фізичних осіб.

Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, що своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки, збори та митні платежів громадян зобов’язують ст. 67 Конституції України та ст. ст. 25,38 Податкового кодексу України.

Тож у разі ігнорування  боржниками свого конституційного обов’язку фахівці ДПС в межах компетенції на підставі п.87.11 ст.87 Податкового кодексу України звертатимуться до суду з позовами про стягнення податкового боргу.

Нагадуємо, що стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснює державна виконавча служба відповідно до норм закону про виконавче провадження.


Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області