Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Волинські податківці застерігають споживачів від придбання алкоголю сумнівної якості до новорічних святкувань

13.12.2019

Купуючи алкогольні напої до прийдешніх різдвяно-новорічних святкувань варто перевірити у фіскальному чеку наявність інформації про сплачений роздрібний акциз, - рекомендують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Така увага кожного відповідального платника податків до виконання законодавчих вимог у сфері обігу підакцизної продукції не лише сприятиме наповненню бюджету, а й гарантуватиме споживачам на святковому столі продукцію належної якості.

Оскільки саме напередодні свят суттєво зростають обсяги придбання алкогольних напоїв, в Головному управлінні ДПС у Волинській області застерігають споживачів  від придбання нелегальної горілчаної продукції.

«Сурогатний алкоголь – загроза здоров’ю та життю кожного, хто зважується купувати та споживати такий товар. Якщо Ви придбали алкогольні напої без марок акцизного податку встановленого зразка, то це означає, що такий товар перебуває у нелегальному обігу. Ще одним підтвердженням факту порушення закону буде відсутність у фіскальному чеку інформації про суму сплаченого роздрібного акцизу. У такому разі не зайвим буде поцікавитися у продавця про наявність ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що лише легальна підакцизна продукція відповідає стандартам якості та не зашкодить споживачам за умови помірного споживання.

«Легальна реалізація підакцизної продукції цього року вже додала громадам Волині 110,5 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Це кошти, які громади використовують для фінансування власних програм. Тож просимо кожного, хто  купує алкогольну продукцію, подбати про власну безпеку та надходження до бюджету своєї громади», - зазначає Сергій Кондратюк.

Якщо Ви володієте інформацією щодо сумнівної якості підакцизних товарів, автентичності марок акцизного податку на них, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

 

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області