За останніми даними послугою електронного запису до Центрів обслуговування платників скористалися понад 8,5 тисяч громадян. Спланувати візит до податкової служби дистанційно має можливість кожен, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Електронна черга – сервіс попереднього запису до ЦОП для отримання адміністративних та інформаційних послуг. Тож, якщо ви плануєте візит до податкової – скористайтеся саме цим сервісом.
Передусім, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують мешканцям обласного центру та Луцького району, які мають намір отримати адміністративні, консультаційні чи інформаційні послуги в ЦОП Луцької ДПІ чи Офісі податкових консультантів, більш активно користуватися дистанційним записом до електронної черги.
Зокрема, громадяни, які планують візит до податкової з метою проведення звірки з майнових податків, теж можуть спланувати візит заздалегідь.
Для запису через вебпортал ДПС до електронної черги (запис в ЦОП) необхідно:
На головній сторінці вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua) або на субсайті відповідного територіального органу ДПС натиснути банер «Електронна черга. Запис в ЦОП», що здійснить перенаправлення до Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) на сторінку «Попередня реєстрація в електронній черзі для отримання послуг». Натиснути кнопку «Продовжити».
Зареєструватися, заповнивши дані: ім’я, прізвище, електронну адресу (Email) та номер телефону. Після чого посилання для продовження запису буде відправлено на зазначену електронну адресу.
Перейти за посилання та обрати потрібний вид послуги (подання кореспонденції, подання звітності, отримання консультацій з питань електронних сервісів, проведення звірки даних щодо майнових податків, послуги КЕП, адміністративні та інші послуги), територіальне відділення ЦОП, зручні дату і час та натиснути на кнопку «Передати запит на реєстрацію».
Інформація про підтвердження реєстрації візиту до ЦОП (із зазначенням дати, часу й адреси ЦОП) з’являється на екрані та відправляється на електронну адресу.
Важливо! Контакт-центр ДПС також здійснює запис фізичних та юридичних осіб на візит до ЦОП (електронна черга) за номерами: 0800-501-007, 0 500 501 007, 0 770 501 007, 0 730 501 007.