На Волині завдяки офіційним робочим місцям та іншим легальним доходам громадян за підсумками семи місяців 2021 року до бюджету сплачено 3,1 мільярда гривень ПДФО. Це на 27 відсотків більше, ніж у січні-липні торік.
Зі сплаченого в області ПДФО 783 мільйони гривень надійшло до держбюджету, а решта суми - понад 2,3 мільярда гривень, – дохід місцевих громад.
«Стабільно позитивна динаміка надходжень ПДФО - свідчення відповідальної позиції наших працедавців. Варто відзначити, що більшість керівників підприємств та бізнес-структур області працюють із дотриманням вимог податкового і трудового законодавства», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
У податковій службі Волині нагадують, що з 1 вересня 2021 року кожен, хто раніше отримував доходи , але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати активи.
«Правом на одноразове добровільне декларування доходів, тобто на податкову амністію активів, може скористатися кожен, хто з 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року заповнить в Електронному кабінеті декларацію і сплатить передбачений спеціальний збір. Уже зараз фахівці податкового адміністрування щосереди з 10.00 до 12.00 за номером телефону в Луцьку (0332) 777-106 консультують громадян, які мають намір відзвітуватися про доходи в рамках податкової амністії. Держава запропонувала досить прийнятні умови, щоб у законний спосіб громадяни мали можливість легалізувати активи, що були приховані від оподаткування. Про те, як це зробити правильно, - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування», - підсумувала Світлана Савчук.
Нагадаємо, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов'язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області