На фінансування заходів оборонного характеру з легальних доходів волинян сплачено 264 мільйони гривень військового збору.
Сума перерахованого протягом січня-серпня 2021 року до держбюджету військового збору в області на 26,4 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.
«Кожен, хто працює легально, або ж сумлінно сплачує податки з інших доходів, виконує важливу соціальну функцію - фінансово підтримує обороноздатність своєї країни. Саме сплачений такими громадянами військовий збір – одне з джерел забезпечення потреб національного війська. Лише така спільна відповідальність, працюючих та їх роботодавців, гарантує належний захист і безпеку кожному з нас», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
Очільниця волинських податківців підкреслила, що переважно волинські роботодавці не ігнорують вимоги закону.
Щодо отриманих громадянами доходів, з яких не сплачено податків, то саме зараз держава запропонувала компромісний шлях їх законної легалізації, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Із 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року кожен, хто має активи, придбані за кошти, з яких не сплачено податків, може скористатися правом на одноразове добровільне декларування.
Інформація щодо термінів, об’єктів, особливостей подання декларації та ставок спеціального збору, який сплачуватимуть декларанти в рамках податкової амністії, систематично висвітлюється на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.
Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області