За підсумками січня-жовтня 2021 року громади Волині отримали в розпорядження понад 606 мільйонів гривень єдиного податку.
Сума єдиного податку, залучена територіальними громадами області, на 18 відсотків перевищує аналогічні показники торік. Ріст сплати єдиного податку фіксують серед фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.
«У своїй переважній більшості платники, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сумлінно виконують податкові зобов’язання. А це означає, що малий бізнес залишається надійним партнером держави та органів місцевого самоврядування. Саме конструктивний діалог з представниками підприємництва сприяє фінансовій стабільності громад, оскільки легальні робочі місця і бізнес-діяльність – основа бюджетних надходжень кожної з громад», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.
Очільниця волинських податківців наголосила, що взаємовідносини ДПС з платниками передбачають дистанційну взаємодію і ґрунтуються на якісній консультаційній допомозі в Центрах обслуговування платників.
«Податкова служба рекомендує громадянам і бізнесу спілкування через Електронний кабінет, що спрощує процес подання звітності. Зважаючи на карантинні обмеження, електронний формат – найбільш прийнятний і безпечний», - підкреслила Світлана Савчук.
Щодо фізичних осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.
Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області