Кожен викривач корупціонерів має право на безоплатну вторинну правову допомогу у зв’язку із захистом його прав, - інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області.
Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:
- захист від обвинувачення;
- здiйснення представництва iнтересів у судах, інших державних органах, органах місцевоro самоврядування, перед iншими особами;
- складення документів процесуального характеру.
Усім, хто цікавиться порядком отримання викривачем правової допомоги, Головне управління ДПС у Волинській області пропонує ознайомитися з тематичною Пам’яткою щодо порядку отримання викривачем безоплатної вторинної правової допомоги, яка розроблена ДПС України.
Якщо ж Ви володієте інформацією щодо протиправних дій з боку службових осіб Головного управління ДПС у Волинській області, то її можна повідомити у будь-який зручний спосіб, зокрема:
- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 43010, м. Луцьк, вул. Київський майдан, 4;
- на електронну адресу підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області vl.kor@tax.gov.ua ;
- засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області, на номер (0332)777-171.
Нагадаємо, що інформувати відповідні органи про факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень чи інших порушень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції» має право кожен громадянин України, іноземець чи особа без громадянства.
Сектор інформаційної взаємодії
ГУ ДПС у Волинській області