Представники волонтерського руху матимуть максимальне сприяння та підтримку при звітуванні у податковій службі.
У цьому учасників зустрічі у Володимирській міській раді запевнив начальник Володимир- Волинської ДПІ Богдан Шинкарчук.
«Ми забезпечимо індивідуальний підхід та консультування кожному, хто допомагає нашій державі та ЗСУ протидіяти загарбникові. Наші платники податків можуть бути впевнені, що отримають якісний податковий супровід», - підкреслив Богдан Шинкарчук.
Посадовець повідомив, що зміни у реєстрації та обліку гуманітарної допомоги та її отримувачів у період воєнного стану наразі не викликали змін у податковому законодавстві та надав волонтерам декілька порад щодо спрощення заповнення податкових декларацій.
«Державна податкова служба системно працює над удосконаленням електронних сервісів. Тому ми орієнтуємо бізнес, громадян і всіх, хто спілкується з податковою службою, опановувати дистанційний формат взаємодії, - акцентував увагу учасників зустрічі керівник податкової інспекції.
Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності, інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет.
Ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі - застосунок «Моя податкова», простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків із використанням платіжних систем.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області