Податківці Володимира навчають платників податків особливостям цифрової комунікації. З цією метою у Центрі обслуговування платників проводять тренінги та тематичні практикуми.
Насамперед, у місцевій податковій інспекції допомагають відвідувачам зареєструватися в електронному кабінеті та налаштувати застосунок «Моя податкова».
«Цифрові рішення для спілкування з ДПС – звична практика для більшості підприємців. Їх зручність і переваги мають можливість оцінити громадяни, які звітуються у рамках щорічної кампанії декларування доходів. Тож запрошуємо декларантів звітуватися дистанційно. Якщо не знаєте як це зробити правильно – звертайтеся до наших фахівців», – рекомендує начальник Володимир -Волинської ДПІ Богдан Шинкарчук.
Нагадаємо, що Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2024 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Із огляду на доступність ІТ-сервісів, потенційним декларантам пропонується подати декларацію через електронний кабінет або ж скористатися можливостями мобільного застосунку «Моя податкова».
Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області