Сучасні ІТ-рішення, які впроваджує Державна податкова служба України, дозволяють спростити податкове адміністрування, зробивши процес більш прозорим, зручним та ефективним для платників. Відповідно бізнес і громадяни отримуватимуть податкові послуги швидше та у зручний для себе час.
На цьому увагу учасників засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області акцентував в.о. керівника волинських податківців Сергій Лисеюк.
«Передбачені Національною стратегією доходів заходи, серед яких цифровізації належить особлива роль, мають на меті посилити фінансову стабільність країни, зменшити залежність від зовнішніх запозичень та підвищити рівень добровільної сплати податків. Цей план поетапного реформування податкової системи допоможе зміцнити фінансову систему держави та удосконалити процедури податкового адміністрування», - підкреслив Сергій Лисеюк.
Посадовець поінформував учасників засідання про визначені заходи ДПС із впровадження Національної стратегії доходів у 2024 – 2025 роках і запропонував обговорити функціонування системи управління ризиками та комплаєнс - підтримку платників податків.
«Низку заходів для виконання завдань, визначених Стратегією для податкової служби вже проведено Зокрема, активна увага приділена цифровій трансформації ДПС в контексті євроінтеграції, розвитку електронних сервісів і запровадженню сучасних підходів комплаєнсу у податковому адмініструванні. Очікуємо, що реформи та якісне управління змінами сприятимуть економічному зростанню через зменшення нерівності та неефективності в політиці та адмініструванні доходів», - підсумував Сергій Лисеюк.
Нагадаємо, що платники податків Волині 99 відсотків звітних документів до ДПС подають онлайн.
Сектор інформаційної взаємодії
Головного управління ДПС у Волинській області