Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За підсумками першого півріччя 2020 року місцеві громади Волині отримали понад 2,2 мільярда гривень податкових платежів

опубліковано 06 липня 2020 о 09:52

До місцевих бюджетів Волині у січні-червні 2020 року сплачено 2 мільярди 253 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума отриманих громадами у розпорядження коштів на 3,1 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

«До фактичних надходжень 2019-го року до місцевих бюджетів мобілізовано на 67,6 мільйона гривень більше. Тож, незважаючи на несприятливу ситуацію через пандемію COVID-19, в області зберігається позитивна динаміка податкових надходжень. Цей факт вказує на належний рівень податкової культури представників волинського підприємництва. Водночас варто відзначити якісну роботу фахівців ДПС, які докладають усіх зусиль для того, щоб громади отримували необхідний фінансовий ресурс», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У період коронакризи більш активну позицію щодо забезпечення бюджетів коштами повинні мати представники місцевого самоврядування, - наголошують в Головному правлінні ДПС у Волинській області.

«Нинішній рік надзвичайно складаний в питанні прогнозування надходжень від туристичного сезону чи заготівлі дарів лісу. Але практика минулих років переконує, що за умови ефективного моніторингу та своєчасного інформування органів ДПС про потенційні джерела бюджетних надходжень громади зможуть отримати вагомий додатковий фінансовий ресурс. Сподіваємося на дієву співпрацю та діалог з органами місцевої влади, що сприятиме бюджетній стабільності громад», - підкреслила Світлана Савчук.

 

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області