Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До місцевих бюджетів Волині сплачено 2,8 мільярда гривень податкових платежів

опубліковано 06 липня 2021 о 08:01

Упродовж першого півріччя 2021 року громади Волині отримали в розпорядження 2 мільярди 792,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума податкових надходжень до місцевих бюджетів області на 539,2 мільйона гривень перевищує минулорічні показники. 

 «Ріст сплати податків і зборів майже на чверть до бюджетів громад-очікуваний, оскільки фахівці ДПС провели належну роботу задля своєчасної і повної сплати бюджетоутворюючого ПДФО, єдиного податку і плати за землю усіма господарюючими суб’єктами. Якісне адміністрування та постійна взаємодія з керівниками громад  - серед чинників, які дозволяють прогнозувати стабільні надходження в подальшому. Позитивна динаміка першого півріччя буде мати продовження в подальшому. А це означає, що місцеве самоврядування матиме належне фінансове забезпечення для вирішення покладених завдань», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Разом з тим, у податковій службі звертаються до лідерів територіальних громад з проханням максимального сприяння в залученні до сплати майнових податків власників землі і нерухомості.

Нагадаємо, що до 1 липня завершено процес формування податкових повідомлень-рішень про нараховані громадянам майнові податки. Саме керівники громад володіють найбільш повною і точною інформацією про тих, хто має у власності чи користуванні майно, яке підлягає оподаткуванню. Тож у податковій службі Волині просять активно інформувати громадян про їх обов’язок сплатити податки і таким чином зробити посильний фінансовий внесок у розвиток громади.

Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області