Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині до держбюджету сплачено податків на 600 мільйонів гривень більше

опубліковано 09 серпня 2021 о 08:41

За підсумками семи місяців 2021 року волинські господарюючі суб’єкти сплатили до загального фонду держбюджету майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 28 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

«Ріст сплати податків – показник сприятливого середовища для здійснення господарської діяльності, відповідно - виконання податкових зобов’язань представниками реального сектору економіки. Щодо певного кола бізнесменів, котрі використовують сумнівні господарські оборудки з метою мінімізації оподаткування, то важелі впливу податкової на таких платників - якісна аналітика та переконання», - коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців зазначила, що якість податкового адміністрування сьогодні також значною мірою залежить від впровадження сучасних інформаційних рішень.  

«Звіти, довідки та інша корисна інформація в онлайн-режимі, наприклад про терміни сплати і новації, доступна кожному платнику в будь-який зручний час. Сервісна складова в діяльності податкової – незмінний пріоритет», - підсумувала Світлана Савчук.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області