Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Внесок платників податків Волині до бюджету перевищив 7 мільярдів гривень

опубліковано 06 вересня 2021 о 08:55

Податкові надходження до бюджетів усіх рівнів на Волині перевищили 7 мільярдів гривень. Зокрема, впродовж січня-серпня 2021 року волинські платники податків перерахували 7 128 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 25,5 відсотка більше проти аналогічних показників минулого року.

Начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук вважає, що стала тенденція росту податкових надходжень, яку фіксують з початку року в області, – очікувана та стабільна.

«Економічне пожвавлення, якісне адміністрування та висока податкова культура більшості представників підприємництва дозволяють якісно прогнозувати податкові надходження та своєчасно залучати кошти до державного та місцевих бюджетів. Тим часом, впровадження сучасних інформаційних технологій у процес обслуговування платників податків і пропоновані ДПС електронні сервіси спрощують процес спілкування бізнесу з податковою», - зазначає Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що успішне виконання завдань із наповнення бюджетів упродовж восьми місяців поточного року  дозволяє прогнозувати вдале завершення фінансового року.

«Підтримувати фінансову самостійність держави своєчасною сплатою податків – обов’язок відповідальних громадян. Саме завдяки таким платникам  громади та держава отримують кошти для фінансування оборонних заходів та соціальних програм», - підсумувала Світлана Савчук.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області