Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Внесок Волині до держбюджету – майже 3.3 мільярда гривень податків

опубліковано 08 вересня 2021 о 08:41

Волинські платники податків упродовж січня-серпня 2021 року спрямували до держбюджету 3 мільярди 284 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених податків до державної скарбниці в області на 713,5 мільйона гривень перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

«З початку поточного року на Волині фіксують ріст сплати податків до держбюджету майже на 28 відсотків. Саме сучасні інформаційні технології, що активно застосовуються в процесі податкового супроводу, досить часто мають визначальний вплив на стан бюджетних надходжень. Більш якісна аналітична робота та дієвий механізм протидії ризикам, впроваджені в ДПС, дозволяють запобігти бюджетним втратам», - коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  

Очільниця волинських податківців зазначила, що електронний формат спілкування платників з фахівцями податкового адміністрування  дозволяє нівелювати корупційні ризики та забезпечує якісно новий рівень опрацювання  інформації.    

«Насамперед, податківці зосереджують увагу на діяльності групи платників, які створюють ризики несплати. Щойно отримуємо інформацію про можливе використання схем мінімізації, вживаємо в межах компетенції заходи для протидії ризикам. Оскільки легальний і прозорий бізнес, відповідальний  у виконанні конституційного обов’язку, отримує кращі конкурентні умови для діяльності, бюджети наповнюються краще», - підсумувала Світлана Савчук. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області