Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині у січні до держбюджету сплачено 457 мільйонів гривень податків

опубліковано 17 лютого 2022 о 08:30

У січні 2022 року волинські платники податків спрямували до держбюджету 457 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених в області податків до державної скарбниці на 11,8 відсотка перевищує аналогічні показники торік. 

«Оскільки до держбюджету у січні з області надійшло на 48 мільйонів гривень більше податків, ніж торік, це можна впевнено вважати успішним стартом нового бюджетного року. У період виснажливого військового протистояння держава потребує відповідальності та сумління  платників податків, насамперед для захисту свого суверенітету і незалежності, відтак – безпеки і свободи кожного з нас», - наголошує заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець запевнила, що фахівці ДПС забезпечують якісний податковий супровід платників і належне адміністрування.

«Рівні конкурентні умови для легального бізнесу, що наповнює бюджет, можливо створити лише своєчасною протидією ризиковій діяльності окремих бізнес-груп. Щоб запобігти бюджетним втратам та створити більш сприятливе середовище для сумлінних платників фахівці податкового адміністрування використовують найновіші технологічні рішення та забезпечують якісний і неупереджений аналіз діяльності господарюючих суб’єктів. У підсумку,  в області фіксуємо ріст показників сплати податків», - підсумувала Ольга Ліщинська.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області