Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині показники сплати єдиного внеску на 38 відсотків перевищують минулорічні

опубліковано 07 вересня 2022 о 08:12

Волинські страхувальники впродовж січня-серпня 2022 року перерахували на соціальні потреби 5 мільярдів 15 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це майже на 1,4 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Такий суттєвий ріст сплати єдиного внеску свідчить про відповідальну позицію місцевих працедавців, які зберігають робочі місця та своєчасно перераховують до бюджету передбачені законом платежі, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«В умовах воєнного стану соціально вразливі групи населення, як ніколи,  потребують уваги та підтримки з боку держави. Фінансова складова соціального забезпечення, зокрема своєчасність виплати пенсій і допомог, безпосередньо залежить від надходжень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Щира подяка волинському бізнесу, який свідомий свого обов’язку, дотримується вимог закону, дбає про інтереси держави та найманих працівників», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець підкреслив, що держава гарантує всім найманим особам законодавчо закріплені  стандарти оплати праці.

Більш того, у випадку втрати працездатності чи робочого місця офіційно працевлаштовані особи можуть розраховувати на підтримку  держави, зокрема  соціальні виплати у разі настання страхового випадку чи виходу на пенсію.

Нагадаємо, що саме зараз податкова служба активно співпрацює із Держпраці  у рамках інформаційної кампанії  «Виходь на світло!» з тим, щоб захистити інтереси найманих працівників і залучити до бюджету вкрай потрібні для країни кошти.

Зокрема, у рамках кампанії «Виходь на світло!» ДПС надає інформаційну підтримку щодо ознайомлення громадян з вимогами законодавства про офіційне оформлення найманої праці, спільно з Держпраці аналізує виявлені порушення та працює на їх упередження.

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області