Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Вклад платників податків Волині до держбюджету перевищив 6 мільярдів гривень

опубліковано 06 грудня 2023 о 08:59

За підсумками січня-листопада 2023 року на Волині до загального фонду держбюджету сплачено 6 мільярдів 65 мільйонів гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. 

Сума сплачених податків в області до державної скарбниці на 9,9 відсотка перевищує аналогічні надходження торік.  

Аналітика переконує, що внесок платників податків в області до держбюджету наразі на 544,5 мільйона гривень більше проти одинадцяти місяців минулого року. 

«Стабільно позитивна динаміка надходжень податків до держбюджету - результат належної взаємодії ДПС із представниками сумлінного бізнесу. Саме така відповідальна позиція бізнесу гарантує, що країна матиме кошти для ефективної протидії ворогові. Тому, без жодного перебільшення, вклад кожного платника податків у перемогу – надзвичайно важливий», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Оскільки в області щомісяця фіксують позитивну динаміку надходжень до бюджетів усіх рівнів, у податковій службі є підстави прогнозувати успішне завершення року. 

Фінансова основа протидії загарбникові – це своєчасно та у повному обсязі перераховані до бюджету податки. Сплачуючи податки, кожен робить вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, - нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.   

Довідково: про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності, інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет. 

Ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі - застосунок «Моя податкова», простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків із використанням платіжних систем.   

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області