Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині до держбюджету сплачено майже на чверть податків більше

опубліковано 12 березня 2024 о 08:41

До загального фонду держбюджету в січні-лютому 2024 року платники податків Волині спрямували майже 1,2 мільярда податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. 

Сума перерахованих до державної скарбниці податків в області на 23,3 відсотка перевищує аналогічні надходження минулого року.  

Ріст показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 225,1 мільйона  гривень дає підстави прогнозувати стабільність податкових надходжень упродовж усього фінансового року, - відзначають у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

В.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк запевняє, що успішний з точки зору податкових надходжень початок фінансового року пов'язаний як з процесами адаптації бізнесу до нових економічних умов, так і належним сервісом в органах ДПС.

«На Волині підприємства реального сектору економіки успішно долають негативні економічні тенденції воєнного часу. Водночас представники легального бізнесу можуть розраховувати на якісний податковий супровід з боку фахівців ДПС. Окрім того, податківці достатньо ефективно протидіють бюджетним ризикам, тим самим створюючи більш сприятливі умови для діяльності сумлінного бізнесу», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець особливо підкреслив, що серед чинників, які сприяють ритмічним податковим надходженням – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового сервісу та конструктивний діалог із представниками реального сектору економіки.  

Фінансова основа протидії загарбникові – це своєчасно та у повному обсязі перераховані до бюджету податки. Сплачуючи податки, кожен робить вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, - нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.   

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області