Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Волині сплатили до держбюджету понад 2 мільярди гривень платежів

опубліковано 03 квітня 2024 о 09:44

До загального фонду держбюджету в січні-березні 2024 року на Волині сплачено 2 мільярди 44 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Сума перерахованих до державної скарбниці податків в області на 21,5 відсотка перевищує аналогічні надходження минулого року. Таким чином, за підсумками першого кварталу поточного року в області зафіксовано ріст показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 362,1 мільйона гривень.

Серед чинників, які сприяють росту податкових надходжень – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового сервісу платників податків та конструктивний діалог із представниками реального сектору економіки, - відзначають у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Фінансова основа протидії загарбникові – це своєчасно та у повному обсязі перераховані до бюджету податки. Сплачуючи податки, кожен робить вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, - нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.  

Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів. 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області