Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Приймальня громадян (для запису на особистий прийом громадян посадовими особами Головного управління ДПС у Волинській області)

опубліковано 03 серпня 2022 о 16:34

З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, вирішення проблемних питань, які виникають у платників податків у Головному управлінні ДПС у Волинській області за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4, кімната 119 діє приймальня громадян, де згідно з затвердженим графіком проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами.

Попередній запис громадян на прийом до посадових осіб проводиться у робочі дні з  8-00 до 17-00, а в п'ятницю з 8-00 до 15-45 за телефоном – 77-71-72 або у кімнаті №110. Приймальня громадян має вільний доступ для відвідувачів.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.
 

Графік особистого прийому