Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Мобільний застосунок «Моя податкова»

опубліковано 08 лютого 2024 о 09:04

Безкоштовне програмне рішення Державної податкової служби України у вигляді мобільного застосунку  «Моя податкова» створено та впроваджено в експлуатацію Державною податковою службою України на виконання Стратегічного плану Державної податкової служби України на 2022 – 2024 роки, затвердженого наказом ДПС від 22.11.2021 № 965 (зі змінами).

«Моя податкова» - безкоштовний мобільний застосунок забезпечить громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби.

Мобільний застосунок «Моя податкова» ДПС надає можливість швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки.

Мобільний застосунок «Моя податкова» ДПС є програмним комплексом, застосовним для будь-якого пристрою, що підтримує операційні системи Android чи iOS із відповідними версіями.

Згідно з Законом України «Про електронні довірчі послуги» (далі - Закон) в мобільному застосунку «Моя податкова» застосовується кваліфікований електронний підпис, кваліфікована електронна позначка часу з дотриманням вимог Закону, удосконалений електронний підпис та/або удосконалена електронна печатка.

Мобільний застосунок «Моя податкова» забезпечує отримання інформації про адресу реєстрації та фактичного місця проживання, отримання інформації про об’єкти оподаткування, отримання відомостей про суми виплачених доходів, направлення запиту та отримання відомостей про суми виплачених доходів, подання Податкової декларації про майновий стан і доходи, отримання інформації про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР), отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом, сплата податків з використанням платіжних систем, пошук фіскального чека, пошук марки акцизного податку, отримання інформації з Реєстру платників ПДВ, Реєстру страхувальників, Реєстру платників єдиного податку.

У ході реєстрації та експлуатації мобільного застосунку Державна податкова служба України отримує та обробляє персональні дані фізичної особи.

Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, що здійснюються за допомогою Інформаційно-комунікаційної системи ДПС, що забезпечує інтеграцію з мобільним застосунком.

Відповідно до пунктів 1 та 2 частини другої статті 8 частини другої статті 12 Закону України «Про захист персональних даних» Державна податкова служба України повідомляє про володільця, розпорядника, місцезнаходження, склад і мету збору персональних даних, що обробляються за допомогою програмних засобів Інформаційно-комунікаційної системи ДПС, безкоштовним програмним рішенням ДПС (мобільний застосунок «Моя податкова»).

Більше інформації за посиланням: