Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджет м. Володимира-Волинського отримав у розпорядження 2,4 мільйона гривень роздрібного акцизу

опубліковано 29 липня 2021 о 08:11

Господарюючі суб’єкти м. Володимира-Волинського, котрі легально реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби, за підсумками січня-червня 2021 року сплатили до міського бюджету 2 мільйони 381 тисячу гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

 Таким чином, сума сплаченого роздрібного акцизу до міського бюджету на 19,6 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Оскільки лише легальна реалізація підакцизної продукції гарантує належну якість товару споживачам та передбачає сплату податків до бюджету, в Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують кожному споживачеві  перевіряти наявність ліцензії у продавця алкогольних напоїв і тютюнових виробів та перевіряти наявність у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу.

 Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьк  (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області