Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Легальна реалізація підакцизної продукції додала бюджетам Любомльщини майже 2 мільйони гривень роздрібного акцизу

опубліковано 30 липня 2021 о 08:28

На території Любомльського району  у січні-червні 2021 року сплачено майже 2 мільйони гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Сума сплаченого роздрібного акцизу на 16 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

Щоб громади області мали належні надходження акцизного податку важливо, щоб реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів відбувалася винятково легально, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Волинські податківці просять споживачів підакцизної продукції  бути обачними - задля власної безпеки купувати легальний підакцизний товар і перевіряти у фіскальному чеку відображену суму акцизного податку.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьк (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області