Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Нововолинські власники нерухомості сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухомість

опубліковано 24 листопада 2021 о 08:18

Юридичні та фізичні особи м. Нововолинська – власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, в січні-жовтні 2021 року сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сума сплаченого податку на нерухомість у м. Нововолинськ на 18,5 відсотка  перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували і надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких  не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області