Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Локачинські податківці роз’яснюють положення одноразового добровільного декларування

опубліковано 25 листопада 2021 о 08:50

Надання якісної консультаційної допомоги щодо одноразового добровільного декларування – одне з пріоритетних завдань локачинських податківців. Працівники Локачинської ДПІ знайомлять відвідувачів Центру обслуговування платників з тематичною друкованою продукцією та інформаційними матеріалами на субсайті ГУ ДПС у Волинській області.

«Оскільки така масштабна кампанія проводиться вперше, ми активно спілкуємося з громадськістю з тим, щоб надати максимум інформації кожному, хто вирішить скористатися правом на податкову амністію. Насамперед, звертаємо увагу, що подання одноразової добровільної декларації – це не обов’язок, а право. Водночас рекомендуємо задекларувати активи, що придбані за доходи без сплати податків», - зазначає начальник інспекції Наталія Фєдіна.

Як розповіла посадовець, з платниками, котрі потребують роз’яснення норм одноразового добровільного декларування, податківці спілкуються індивідуально.     

Нагадаємо, що у рамках податкової амністії запропоновано три ставки: 5% загальна ставка, 9% для закордонних активів та 2,5% - для декларування активів у вигляді ОВДП. Як альтернативу платник податків може обрати ставку 6%, 11,5%, 3% відповідно зі сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови сплати одноразового збору з одноразового добровільного декларування, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії Головного управління ДПС у Волинській області в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області