Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Міський бюджет Володимира-Волинського отримав 2,6 мільйона гривень податку на нерухомість

опубліковано 25 листопада 2021 о 08:28

Власники нерухомого майна у м. Володимирі-Волинському в січні-жовтні 2021 року сплатили до міського бюджету 2,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.  

Сума сплаченого юридичними та фізичними особами податку на нерухомість у місті на 65 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби сформували і надіслали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС  щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області