Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Працедавці Ківерцівщини для потреб армії перерахували 14,8 мільйона гривень військового збору

опубліковано 14 січня 2022 о 07:18

Упродовж 2021 року з легальних доходів мешканців Ківерцівщини до держбюджету сплачено 14,8 мільйона гривень військового збору.

Таким чином, для фінансування національного війська  з офіційних доходів мешканців району сплачено на 18,3 відсотка більше проти 2020 року.

Військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців   -  відповідальні платники податків.  

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області