Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Любешівські спрощенці сплатили до місцевих бюджетів 3.2 мільйона гривень єдиного податку

опубліковано 27 травня 2022 о 08:18

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Любешівщини у січні-квітні 2022 року сплатили до місцевих бюджетів 3,2 мільйона  гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку на 2,7 відсотка перевищують  аналогічні показники торік.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад   сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок   – понад 3 мільйони гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 47 тисяч гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 94 тисячі гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування  для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож,  ДПС  просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках  податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Сектор інформаційної взаємодії

ГУ ДПС у Волинській області