Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Застереження: шахраї телефоном від імені ДПС вимагають фінансову винагороду

опубліковано 29 липня 2022 о 11:32

Останнім часом мають місце випадки, коли телефонні шахраї дзвонять до підприємців Локачинщини, представляються посадовцями ДПС і пропонують вирішити проблемні питання господарської діяльності за окрему винагороду, чи просять фінансову допомогу - звертає увагу платників податків сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

У податковій службі Волині наголошують: ці наразі невстановлені особи не мають жодного відношення до органів ДПС.

Оскільки податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом, зокрема за посередництвом електронних сервісів, та через Електронний кабінет, то особисте спілкування посадових осіб не є обов’язково умовою виконання контрольно-перевірочних функцій.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.official@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області