Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Шаччині з доходів працюючих для потреб армії сплачено 2,2 мільйона гривень військового збору

опубліковано 05 серпня 2022 о 08:00

Протягом січня-липня 2022 року з легальних доходів мешканців Шаччини до держбюджету сплачено 2,2 мільйона гривень військового збору.

Таким чином, торік для фінансування національного війська з офіційних доходів на Шаччині сплачено на 4,8 відсотка перевищує минулорічні показники.

Військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців - відповідальні платники податків.  

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області