Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Луцькі спрощенці сплатили до місцевого бюджету 270 мільйонів гривень єдиного податку

опубліковано 29 листопада 2022 о 08:33

Господарюючі суб’єкти-спрощенці обласного центру Волині у січні-жовтні 2022 року сплатили до міського бюджету 270 мільйонів гривень єдиного податку. Наразі надходження єдиного податку в Луцьку на 24,7 відсотка перевищують показники аналогічного періоду торік.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – 194,3 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 73,6 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 2,1 мільйона гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож ДПС просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

До 1 березня 2023 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області