Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Волинські декларанти можуть відзвітуватися про доходи в режимі online

опубліковано 03 лютого 2020 о 09:24

За підсумками минулого року в електронному вигляді громадяни подали 580 декларацій про доходи до територіальних органів ДПС у Волинській області.

Отож, пропонуємо волинянам, котрі зобов’язані подати річну податкову декларацію, скористатися можливостями Електронного кабінету. Дистанційний формат подачі декларації економить час та не вимагає візиту до державної податкової інспекції, - наголошують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися можливостями Електронного кабінету при заповненні річної податкової декларації треба обов’язково отримати кваліфікований електронний підпис, а потім зареєструватися в Електронному кабінеті.

Оскільки закон дозволяє декларанту самостійно обрати спосіб подання декларації, то надіслати декларацію можна подати поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше, ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації, -звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

Разом з тим, більшість декларантів звітуються в Центрах обслуговування платників за місцем своєї реєстрації.

Нагадаємо, що декларуючи доходи за 2018 рік до 1 травня 2019 року, 1848 волинян у річних податкових деклараціях визначили до сплати і спрямували до бюджетів майже 20 мільйонів гривень податків.

 

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області