Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Завдяки легальним доходам волинян до держбюджету мобілізовано 130 мільйонів гривень військового збору

опубліковано 15 червня 2020 о 08:52

З легальних доходів волинян у січні-травні 2020 року до держбюджету перераховано 129,3 мільйона гривень військового збору. Сума спрямованого на потреби оборонної галузі збору в області на 8 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

«Лише офіційна зайнятість передбачає соціальні гарантії найманому працівнику у разі настання страхового випадку, оскільки з легальної зарплати роботодавець сплачує ПДФО, військовий збір та єдиний внесок на загальнообов’язкове держане соціальне страхування. Це надзвичайно важливо, щоб кожен вимагав від свого працедавця офіційного оформлення трудових відносин та легальної зарплати. За таких умов працівник щомісяця робить особистий фінансовий внесок для підтримки національної армії», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що позитивна динаміка надходжень військового збору в умовах суттєвих обмежень через пандемію COVID-19 та економічного сповільнення переконує у належному рівні податкової культури більшості волинських працедавців.

«Я сподіваюся, що саме соціально орієнтований бізнес, який нині працює у надскладних умовах, своєчасно і повною мірою перераховуватиме визначені законом податкові платежі для фінансової безпеки країни. В умовах, що склалися,  фінансування армії, що захищає державу, залишається безумовним пріоритетом. Тому фахівці ДПС теж докладають максимум зусиль для того, щоб забезпечити якісні адміністрування та супровід платників податків», - підсумувала Світлана Савчук.  

          Сектор комунікацій  Головного управління

 ДПС у Волинській області