Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Донеччині припинено схему ухилення від сплати податків на 864,5 тис. гривень

15.09.2020

Донецькі податківці упередили черговий факт розповсюдження підприємством ризикового податкового кредиту.

Так, працівники податкової служби звернули увагу на діяльність одного з підприємств, яке, незважаючи на наявність активної господарчої діяльності на підставі зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних, саму податкову звітність з ПДВ до контролюючих органів не подавало. Окрім цього, увагу податківців привернув і той факт, що керівник зазначеного підприємства значився очільником ще 40 підприємств (при цьому відносно деяких з них органами податкової служби вже були прийняті рішення про їх ризиковість), а головний бухгалтер – головним бухгалтером 6 підприємств.

Під час аналізу діяльності підприємства було встановлено, що вона має так званий транзитний характер, але підприємство відображало придбання та подальшу реалізацію добрив, гербіцидів, насіння соняшника, ріпака, кукурудзи тощо у значно більшій кількості, ніж було придбано. Також було виявлено, що підприємство реалізовувало зазначену сільськогосподарську продукцію не відразу, а через деякий суттєвий проміжок часу, що передбачає зберігання таких товарів. При цьому підприємство не звітувало про наявність власного майна, у тому числі складів, а також не здійснювало придбання послуг зі складського зберігання товарів.

Для оперативного відпрацювання розповсюдження ризикового податкового кредиту фахівці податкової служби регіону направили інформацію до ДПС та колег з регіонів. У результаті відпрацювання припинено схему ухилення від оподаткування обсягом 864,5 тис. гривень.

Пресслужба Державної податкової служби України