Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині у третьому кварталі 2020 році середня зарплата - 7,6 тисячі гривень

опубліковано 02 грудня 2020 о 08:01

Середня заробітна плата на Волині у третьому кварталі 2020 році склала 7,6 тисячі гривень. У цьому переконують звіти волинських працедавців за формою 1ДФ, подані до податкової служби.  

Заробітну плату, що перевищує мінімальний рівень, гарантований державою, у третьому кварталі поточного року отримували понад 155 тисяч волинян, а менше мінімалки - 20,5 тисячі працюючих.

Окрім юридичних осіб, про нарахування  заробітної плати до органів ДПС також прозвітувалися майже 6 тисяч підприємців-фізичних осіб. Ще 5280 волинян отримували доходи, виконуючи роботи за цивільно-правовими угодами.

«Будь-яка праця повинна гідно оплачуватися. Тому ті працедавці, котрі дотримуються вимог закону і виплачують офіційну зарплату, дбають про інтереси держави та соціальний захист працюючих. Це означає, що кожен офіційно працюючий може розраховувати на соціальну підтримку держави у разі втрати працездатності чи звільнення. Це надзвичайно актуально у період пандемії, оскільки оплата лікарняних та виплати безробітним – реальна допомога держави у складний період», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Довідково: аналіз звітів місцевих роботодавців засвідчив, що найвищі зарплати у звітному періоді отримували працівники державних підприємств – в середньому 9,7 тисячі гривень. Лідер зарплатного рейтингу – лісгоспи із середньою зарплатою  11,2 тисячі гривень.

Середня зарплата у бюджетній сфері загалом у звітному періоді склала 8,3 тисячі гривень. До слова, держуправлінці отримували 10.1 тисячі гривень.

Працівникам комунальних підприємств виплачували середню зарплату в сумі 8,2 тисячі гривень, а працівникам приватних і колективних підприємств -7,2 тисячі гривень.

 Пресслужба Головного управління

 ДПС у Волинській області