Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Волині фізичні особи-власники земельних ділянок спрямували до бюджетів громад понад 9 мільйонів гривень земельного податку

07.04.2021

Упродовж першого кварталу 2021 року громадяни, котрі володіють чи користуються земельними наділами, сплатили до бюджетів громад 9,3 мільйона гривень земельного податку.

Сума отриманого у розпорядження громадами Волині земельного податку на 5 відсотків перевищує минулорічні показники.

Земельний податок як складова податку на майно зараховується винятково до бюджету громади, на території знаходиться об’єкт оподаткування. Тож саме зараз час керівникам громад акцентувати увагу мешканців на важливості своєчасної його сплати до бюджету, - звертають увагу у податковій службі Волині.

Із другого кварталу розпочинається процес формування і вручення громадянам податкових повідомлень-рішень про нараховану суму майнових податків. Уточнена інформація від органів місцевої самоврядування про платників земельного податку допоможе податківцям оновити наявні бази даних та залучити до бюджету додаткові надходження, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

 Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки торік не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму  земельного податку, варто провести звірку в Центрі обслуговування платників. 

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Отримавши ключ електронного цифрового підпису, можна зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися  про нараховані Вам податкові платежі.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Волинській області