Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині на соціальні потреби сплачено майже 1,3 мільярда гривень єдиного внеску

опубліковано 08 квітня 2021 о 08:20

Підсумок першого кварталу 2021 року –  1 мільярд 273 мільйони гривень сплаченого на соціальні потреби єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума перерахованого волинськими працедавцями єдиного внеску на 171,6 мільйона гривень перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Ріст надходжень єдиного внеску в області фіксували щомісяця від початку року. Тож  позитивна динаміка першого кварталу 2021 року  - очікувана та свідчить про належну якість адміністрування єдиного внеску фахівцями ДПС,- констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Безумовно, що ріст надходжень єдиного внеску – це показник соціальної відповідальності більшості наших роботодавців. Всупереч труднощам через пандемію COVID-19 представники бізнесу дбають про інтереси держави та найманих осіб, дотримуючись вимог закону у сфері оплати праці. Саме така відповідальна позиція заслуговує на повагу, оскільки держава отримує кошти для фінансування потреб соціального захисту. Водночас кожен офіційно працевлаштований працівник може розраховувати на фінансову підтримку від держави у випадку хвороби чи виходу на пенсію», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі краю вкотре звертають увагу громадян на важливості офіційного працевлаштування. Нелегальна робота своїм наслідком має не лише бюджетні втрати, а й позбавляє громадян виплат у разі настання страхового випадку.  

                   

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Волинській області