Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині господарюючі суб’єкти сплатили майже 6 мільйонів гривень за придбані ліцензії на торгівлю алкоголем і тютюном

опубліковано 30 квітня 2021 о 09:05

Протягом першого кварталу 2021 року на Волині господарюючі суб’єкти сплатили понад 2 мільйони гривень за придбані ліцензії на право оптової реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів і понад 3,9 мільйона гривень – за ліцензії на роздрібну торгівлі такими товарами підакцизної групи.  

Напередодні травневих вихідних у податковій службі Волині рекомендують споживачам при придбанні горілчаної продукції та цигарок обов’язково перевіряти наявність ліцензії у продавця товару.

Кожен має врахувати, що лише підакцизний товар, що перебуває у легальному обігу, не становить загрози життю і здоров’ю споживачів, -наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Податківці просять споживачів підакцизної продукції  бути обачними: задля власно безпеки купувати легальний підакцизний товар  і перевіряти у фіскальному чеку відображену суму акцизного податку.

Нагадаємо, що про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор інформаційної взаємодії

Головного  управління  ДПС у Волинській області