Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині з легальних доходів сплачено понад 2,6 мільярда гривень ПДФО

опубліковано 12 липня 2021 о 08:16

За підсумками першого півріччя  2021 року з легальних доходів волинян до бюджетів сплачено 2 мільярди 639 мільйонів гривень ПДФО. Сума перерахованого податковими агентами податку на доходи фізичних осіб в області на 26,4 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

 Із загальної суми сплаченого ПДФО 667 мільйонів гривень спрямовано до держбюджету. Майже 2 мільярди гривень – дохід місцевих бюджетів.

«Тобто, цифри переконують: фінансова спроможність кожної громади безпосередньо залежить від кількості створених робочих місць і сумління працедавців», - коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  

Очільниця волинських податківців підкреслила, що стабільно позитивна динаміка зі сплати ПДФО – показник якісного адміністрування з боку фахівців ДПС та відповідального ставлення до виконанням своїх зобов’язань більшістю волинських працедавців.

«Разом з тим, маємо певне коло бізнесменів, котрі намагаються мінімізувати податки шляхом використання нелегальних працівників. Незадекларована праця завдає шкоди громадянам та суспільству, оскільки створює бюджетні ризики та позбавляє соціальних гарантій найманих осіб. Саме зараз під час спільної інспекційної кампанії Держпраці та ДПС ми виявляємо працедавців, котрі не дотримуються вимог закону. Просимо врахувати, що втрати від застосування  фінансових санкцій за використання праці трудових нелегалів  можуть суттєво перевищити «економію» на податках незареєстрованих належним чином працівників», - підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що з 1 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з  ДПС розпочали спільну інспекційну кампанію з питань виявлення незадекларованих найманих працівників.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області