Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про немарковані цигарки у підприємця з Луцького району поінформували громадяни

опубліковано 24 листопада 2021 о 08:30

При проведенні фактичної перевірки в Луцькому районі 22.11.2021 року працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області виявили зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

Працівниками ВП №3 Луцького РУП ГУНП у Волинській області вилучено з обігу 19 пач. тютюнових виробів «MARVEL & RED», «CREDO» на суму 0,53 тис. гривень.

Такий результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Відповідальність за зберігання тютюнових виробів без акцизних марок передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» та ст. 1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Орієнтовно штрафна санкція за дане порушення становитиме 17,0 тис. гривень

У ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області