Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині кожна друга гривня податкових надходжень – ПДФО із легальних доходів

опубліковано 09 грудня 2021 о 08:40

Упродовж січня-листопада 2021 року з доходів працюючих волинян до бюджету сплачено майже 5 мільярдів гривень ПДФО. Загалом з початку року до бюджетів усіх рівнів в області надійшло понад 10 мільярдів податків, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Враховуючи питому частку ПДФО у бюджетних надходженнях, питання повної легалізації робочих місць повинно стати пріоритетом у діяльності  контролюючих органів та місцевого самоврядування, - вважають у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«З початку року в області стабільно позитивна динаміка сплати податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, наразі ріст надходжень бюджетоутворюючого ПДФО – плюс 22,8 відсотка проти аналогічного періоду торік. Очевидно, що такий результат став можливим завдяки   дотриманню вимог трудового і податкового законодавства більшістю господарюючих суб’єктів. Тим часом, фахівці ДПС забезпечили якісний податковий супровід та адміністрування ПДФО», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців наголосила, що саме зараз держава надає право кожному, хто отримував доходи без належного оподаткування, задекларувати придбані активи.

«Одноразове добровільне декларування – це можливість законно і цивілізовано легалізувати кошти і майно, що були приховані від оподаткування. Громадяни, які задекларують свої активи і сплатять збір з одноразового добровільного декларування, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків», - підкреслила Світлана Савчук.

Отож, щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно, - детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадаємо, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов'язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області