До обговорення законодавчих засад застосування касової техніки долучилося близько 70 господарюючих суб’єктів, котрі здійснюють підприємницьку діяльність у м. Ковелі.
Представники Головного управління ДПС у Волинській області у режимі ZOOM-діалогу спочатку поінформували платників про вимоги до застосування РРО, відтак – відповідали на конкретні запитання підприємницької спільноти Ковельської громади.
Упродовж майже двогодинного діалогу підприємці мали можливість навести проблемні ситуації, що виникають під час проведення готівкових розрахунків, та отримати детальні відповіді на питання щодо відкриття-закриття касової зміни, розрахунків у режимі оффлайн тощо.
Відповідаючи на запитання щодо труднощів з придбанням касових апаратів, завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна запропонувала представникам бізнесу скористатися можливостями програмних РРО.
«Сучасна зручна альтернатива касовим апаратам – програмний РРО, який Державна податкова служба пропонує безкоштовно. Обслуговування програмних РРО не вимагає значних фінансових витрат, а якісна робота ПРРО залежить від наявності Інтернет-зв’язку», - зазначила Олена Нікотіна.
Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема відео роз’яснювального характеру, про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, доступні широкому загалу на вебпорталі ДПС України у банері «Програмні РРО».
Зареєструвати програмний РРО можна в онлайн-режимі, а онлайн передача (отримання) даних робить процес готівкових розрахунків і звітування швидким, комфортним та необтяжливим.
Нагадаємо, що з 1 січня 2022 року вступили в дію нові вимоги щодо застосування касової техніки усіма господарюючими суб’єктами, крім першої групи спрощеної системи оподаткування.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області