Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Волині на соціальні потреби сплачено на 30 відсотків більше єдиного внеску

опубліковано 05 липня 2022 о 08:56

Волинські страхувальники впродовж січня-червня 2022 року перерахували до бюджету 3,6 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума перерахованого єдиного внеску працедавцями області на 829 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

Таким чином, за підсумками першого півріччя поточного року на Волині фіксують ріст сплати єдиного внеску на 30 відсотків.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області щиро дякують платникам за фінансову підтримку держави та відзначають  виняткову відповідальність місцевого бізнесу. Більшість представників волинського підприємництва в умовах воєнного стану сумлінно виконують зобов’язання перед державою та найманими працівниками. Відтак, надходження єдиного внеску суттєво більші минулорічних показників, - констатують у податковій службі.

Дотримання роботодавцями передбачених законом стандартів оплати праці не лише сприяє бюджетній стабільності. Закон передбачає соціальні гарантії офіційно працевлаштованим особам у випадку втрати працездатності чи робочого місця.

Тобто, кожен, хто працює легально, може розраховувати на соціальну допомогу держави у разі настання страхового випадку чи виходу на пенсію.

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області